Play Off-y w Wieliczce

Dzisiaj, w malowniczej Wieliczce, odbył się jedyny w swoim rodzaju turniej Jr.NBA, który wchodził w skład Play Off Eastern Conference. To właśnie tu, na parkietach tej urokliwej miejscowości, drużyny z całego regionu stawiły czoła w zaciętej rywalizacji, by wyłonić czterech najlepszych, którzy zapewnią sobie szansę na walkę o mistrzostwo.

Atmosfera na boisku była elektryzująca – każda drużyna dała z siebie wszystko, grając z pasją i poświęceniem. Od samego początku każdy mecz był widowiskiem pełnym intensywnych akcji, widowiskowych zagrań i emocji sięgających zenitu. Nie brakowało walki, determinacji oraz sportowego fair play.

Po czterech długich, ale pełnych pasji spotkaniach, przyszedł czas na rozdanie zasłużonych nagród. Tradycyjnie już, losowano koszulki z logo Jr.NBA oraz gadżety ufundowane przez lokalny Klub Sportowy “UKS Regis”, który wspiera młodych adeptów koszykówki.

Na trybunach zasiadła gromadka kibiców, którzy gorąco dopingowali swoje ulubione drużyny, dodając dodatkowego zacięcia i emocji każdemu pojedynkowi. Wśród gości specjalnych pojawiła się także Pani Angelika Waszkiewicz, Dyrektor Wielickiego Ośrodka Sportu, która osobiście pogratulowała finalistom i wręczyła im symboliczne puchary, będące wyrazem uznania za ich wysiłek i zaangażowanie.

Ten dzień nie tylko dostarczył niezapomnianych sportowych wrażeń, ale także połączył ludzi w atmosferze wspólnej pasji i radości z gry.