Pierwszy turniej w Skierniewicach

Turniej organizowany przez AZS PWSZ Skierniewice był wyjątkowym wydarzeniem, a jednocześnie pierwszym turniejem Jr. NBA w Skierniewicach. Odbył się w świetnej rodzinnej atmosferze, w której współzawodnictwo na boisku było zacięte, a dzieci pozostawiły na nim wiele energii, dając z siebie wszystko w każdym meczu. Rodzice wspierali swoje pociechy, tworząc atmosferę pełną entuzjazmu i pozytywnej energii.

W trakcie turnieju nie tylko odbywały się emocjonujące mecze, ale również zorganizowano konkurs rzutowy, w którym uczestnicy mieli okazję wykazać się precyzją i umiejętnościami rzutu. Dodatkowo, przeprowadzone zostało losowanie nagród, co dodatkowo zwiększyło atrakcyjność wydarzenia.

Wydarzenie cieszyło się patronatem honorowym Krzysztofa Jażdżyka, Prezydenta Miasta Skierniewice, oraz wsparciem mediów lokalnych, takich jak Głos Skierniewic i Okolicy, Radio RSC, oraz Twoja Strona Miasta.

Wspierające wydarzenie fundacje i instytucje to: Razem dla Skierniewic, Pływalnia Miejska NAWA – Skierniewice, Energetyka Cieplna Skierniewice, Salon Fryzjerski PASJA – Ewa Sadowska, Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego, MAMBA Fashion, OSiR SKC.

Dodatkowym elementem, który dodaje prestiżu turniejowi, jest udział i wsparcie zdobywców wielu nagród na krajowych oraz międzynarodowych turniejach, reprezentujących Akademię Tańca 4-20. To potwierdza wysoką jakość i renomę imprezy.

Przedostatnią atrakcją była obecność Food Trucka z pysznymi burgerami od Johnny Beef, co sprawiło, że uczestnicy i kibice mieli okazję delektować się wyśmienitym jedzeniem i jeszcze bardziej wzmocnić atmosferę wspólnoty.

Całość turnieju była pełna emocji, a zacięte pojedynki na boisku dostarczały kibicom wielu niezapomnianych chwil. Atmosfera była niezwykle pozytywna, a dodatkowe atrakcje, takie jak FoodTruck Johnny Beef, wzbogaciły wydarzenie, sprawiając, że było to nie tylko święto sportu, ale również doskonała okazja do integracji społeczności loka