Finały już za miesiąc!

Dokładnie za miesiąc, bo 20 maja, czeka nas w Katowicach Turniej Finałowy Jr. NBA Projekt Basket League. W  trakcie finału rozegranych zostanie osiem spotkań. Cztery w ramach rozgrywek Jr. NBA (mecz Finałowy oraz o trzecie, piąte i siódme miejsce) oraz dwa w ramach rozgrywek Jr. WNBA (finałowy oraz o trzecie miejsce).

Jednak rywalizacja o miejsca to nie jedyne atrakcje jakie czekają na wszystkich uczestników finałów. Odwiedzi nas bowiem Ambasador NBA czyli były zawodnik, ale kto to będzie ujawnimy niebawem. Będzie obecny także, znany z Draftu i przedniego finału, Adrian Alvares Leo – trener oraz menadżer NBA ds. Operacji Koszykarskich w Europie, którego zaproszenie na finały znajduje się poniżej.

Na Finałach nie zabraknie także występów artystycznych i pokazów, ale o tym także więcej napiszemy niebawem. Więc warto nas śledzić – szczególnie w mediach społecznościowych, bo tam będzie najwięcej ciekawostek i informacji związanych z Finałem i naszą ligą.

Będą także konkursy i nagrody.  Dla wszystkich uczestników rozgrywek Jr. NBA i Jr. WNBA będzie przeprowadzony konkurs sprawnościowy i wiedzy, a dla kibiców quiz. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników rozgrywek, którzy pojawią się w Katowicach, rozlosowane zostaną nagrody. Warto więc będzie wybrać się do Katowic.

Już teraz zapraszamy wszystkich na turniej oraz do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych.

Harmonogram spotkań: https://www.jr-nba.pl/2022-finaly/

Partnerem Finału Jr.NBA Projekt Basket League jest
Miasto Katowice

Miejsce rozgrywek:

Hala MOSiR Katowice
Katowice
ul. 11 Listopada 16