Gorące emocje

W dniu wczorajszym odbył się ostatni turniej Jr.NBA  w dywizji Southeast, który wywołał wiele emocji u kibiców. Wszystkie siedem drużyn biorących udział w turnieju grało na najwyższym poziomie, co skutkowało zaciętymi pojedynkami i wspaniałą rywalizacją na parkiecie.

Duża ilość kibiców zebrała się na trybunach, a świetny doping ze strony fanów dodawał zawodnikom dodatkowej motywacji do walki o zwycięstwo.

Warto zwrócić uwagę na hojność rodziców, którzy ufundowali słodki poczęstunek oraz dużą ilość pizzy dla grających zawodników, co przyczyniło się do stworzenia świetnej atmosfery i dobrego samopoczucia dzieciaków.

W przerwie między trzecim a czwartym spotkaniem odbyło się losowanie koszulek, a między piątym a szóstym konkurs rzutowy, który dostarczył wielu emocji dla kibiców oraz dla samych zawodników.

Odbył się także konkurs dla kibiców, w którym odpowiadali na pytania związane z koszykówką. Nagrodą była koszulka Jr.NBA.

Oprócz wspaniałych emocji na parkiecie, odwiedził nas również Członek zarządu KozKosz Pan Dariusz Zawiślan, życząc zawodnikom dobrej zabawy.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali także medale, które zostały ufundowane przez firmę “AnimalMed”. To wspaniałe wyróżnienie dla każdego zawodnika, który dał z siebie wszystko na parkiecie.

Można śmiało powiedzieć, że turniej był świetnie przeprowadzony, a uczestnicy zostawią na nim dużo pozytywnych wspomnień, zwłaszcza z uwagi na wspaniałe emocje, hojność rodziców i ufundowanie medali przez firmę “AnimalMed”.