Turniej w Dobrodzieniu

Wczoraj odbył się kolejny turniej jr.NBA w Dobrodzieniu, podczas którego rozegrano siedem meczów. Wystąpiło w nim wszystkie pięć drużyn dywizji Southwest. Gospodarze zadbali o wspaniałą atmosferę, co dało się odczuć już od samego początku!

 

Przed rozpoczęciem ligowych zmagań trenerzy otrzymali piękne pamiątkowe statuetki dla klubów. Upominki te, wręczył burmistrz Dobrodzienia dr Andrzej Jasiński.

 

Na parkiecie zawodnicy dawali z siebie wszystko, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc! Emocji dostarczały nie tylko mecze, lecz również konkurs rzutowy oraz losowanie nagród, w którym do wygrania były między innymi pufy, koszulki oraz bidony! Gospodarze ufundowali dzieciom obiad a dla kibiców otwarta została kafejka 🙂

 

Na wyróżnienie zasługują również kibice, którzy głośno dopingowali naszych zawodników! Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tego turnieju. Gratulujemy uczestnikom i życzymy powodzenia w następnych zmaganiach 🙂

 

 

 

Wyniki Zapowiedź Galeria

Turniej  dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.