Go Jazz!

Dziś po raz pierwszy graliśmy na Opolszczyźnie, a gospodarzem była chyba dobrze wszystkim znana miejscowość – Dobrodzień. Mimo, że dziś rozegrano tylko cztery mecze, to emocji zarówno na parkiecie jak i poza nim nie zabrakło. Kibice gospodarzy, co można  zobaczyć na zdjęciu obok, dobrze przygotowali się na dzisiejsze mecze swojej drużyny.  Nie zabrakło też i obecności władz samorządowych jak i lokalnych przedsiębiorców. Dzięki ich pomocy uczestnicy dostali pamiątkowe  statuetki oraz atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego (torby, pufy).  Na turnieju nie zabrakło także przedstawicieli mediów – zawitała
do nas między innymi redakcja sportowa TVP3 Opole (link do materiału poniżej). Dodać tez warto, że nikt zawodników i trenerów nie wrócił do domu głodny, bowiem gospodarze zapewnili im w przerwie rozgrywek możliwość regeneracji sił w postaci lunchu.

Zobacz też:

Turniej dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.